Home Contacts

Gry

Ankieta

Jak oceniasz stronę

Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba

Popularne

  Kalendarz

  «    Styczeń 2023    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Kozacy 3 / Cossacks 3 (2016) Cracked-ALI213 v1.0.3.46.3828 / polska wersja językowa

  5-10-2016, 01:20 | Kategoria: PC | Wyświetleń:  Kozacy 3 / Cossacks 3 (2016) Cracked-ALI213 v1.0.3.46.3828
  Polska wersja językowa. Wypakuj i graj.


  Kozacy 3 / Cossacks 3 (2016) Cracked-ALI213 v1.0.3.46.3828 / polska wersja językowa

  Kozacy 3 to historyczna strategia czasu rzeczywistego w realiach XVII-XVIII wieku. Jest to pierwsza po reaktywacji w 2014 roku produkcja ukraińskiego studia GSC Game World, odpowiedzialnego za takie gry jak S.T.A.L.K.E.R., American Conquest i wcześniejsze odsłony cyklu Kozacy. Mimo że studio po trzyletniej nieobecności na rynku nie zdołało skompletować swojego poprzedniego zespołu w całości, nad grą pracowali w większości ludzie odpowiedzialni za pierwszą i drugą część. W szczególności głównym producentem pozostał Evgeniy Grigorovich, twórca pierwowzoru.

  Kozacy 3 to w dużej mierze remake pierwszej części cyklu, wydanej w 2001 roku gry Kozacy: Europejskie Boje, bardzo ciepło przyjętej przez publikę i recenzentów, szczególnie w Europie Wschodniej. Akcja tytułu osadzona jest w XVII-XVIII wieku. Do dyspozycji gracza zostało oddanych dwanaście zróżnicowanych nacji – między innymi Francja, Anglia, Ukraina, Rosja czy Prusy/Austria. Każdy naród dysponuje unikatowym zestawem budynków, oddziałów i technologii. W sumie daje to 70 różnych typów jednostek do wyszkolenia, 100 wynalazków do opracowania i ponad 140 odmiennych konstrukcji do wzniesienia. W trybie dla pojedynczego gracza przewidziano pięć rozbudowanych kampanii, pozwalających zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami nowożytnej Europy. Oprócz tego można rozgrywać indywidualne misje w trybie potyczki, w których możemy określić szereg parametrów generowanej losowo mapy.

  Gra jest klasyczną strategią czasu rzeczywistego, do najważniejszych zadań gracza należy więc gromadzenie surowców, rozbudowywanie bazy i fortyfikacji oraz szkolenie i zarządzanie wojskiem. Cechą charakterystyczną tytułu jest możliwość pokierowania olbrzymimi armiami – w potyczce może uczestniczyć jednocześnie do 10 000 jednostek. Co ważne, produkcja oferuje unikatową konstrukcję sztucznej inteligencji. Zamiast traktować całe oddziały jako pojedyncze jednostki – jak ma to miejsce w innych grach strategicznych, w których kierujemy dużymi siłami – trzecia odsłona Kozaków umożliwia wydawanie rozkazów każdemu żołnierzowi z osobna. O ile jednym czy dwoma żołnierzami nie da się wygrać bitwy, to takie małe grupy mogą być dużo bardziej skuteczne przy przeprowadzaniu zwiadu czy przejmowaniu wrogiej artylerii, robotników czy budynku. Co więcej, wszyscy walczący charakteryzują się indywidualnymi parametrami, takimi jak poziom zdrowia, morale, stopień wyszkolenia, doświadczenie czy zmęczenie.

  Dodatkowo na kinowość starć wpływa fakt, że mogą być one toczone jednocześnie na lądzie i na morzu. Istotną zmienną podczas prowadzenia potyczek jest również ukształtowanie terenu. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu otoczenia nawet mniejszy lub gorzej uzbrojony oddział może pokonać dużo silniejszego przeciwnika. Dla przykładu, przed ostrzałem artyleryjskim można ukryć się za górami lub wzgórzami, a ustawienie naszych jednostek walczących na dystans na wyższym terenie zapewni im większy zasięg. Twórcy pokusili się też o zaimplementowanie systemu realistycznej fizyki odpowiedzialnego za zachowanie kul armatnich i wystrzałów z klasycznej broni palnej.

  Tryb dla wielu graczy pozwala na zabawę maksymalnie ośmiu osobom jednocześnie. Mogą się one zmierzyć podzieleni na drużyny lub w myśl zasady „każdy na każdego”. Możliwe jest także oddane sterów nad wybranymi frakcjami przeciwnikowi komputerowemu. Osoby, które nie przepadają za szybką rozgrywką i przeprowadzaniem ataków w początkowej fazie gry, mogą skorzystać z opcji licznika, który przez określony czas od rozpoczęcia potyczki uniemożliwia prowadzenie działań ofensywnych – zyskujemy wówczas czas, aby spokojnie rozbudować bazę i opracować technologię pozwalające na wystawienie bardziej zaawansowanych jednostek.

  Akcja gry ukazana jest w klasycznym rzucie izometrycznym, czym nawiązuje do typowych strategii czasu rzeczywistego z początku XXI wieku. Wszystkie modele i efekty są jednak wykonane zgodnie z obecnymi standardami graficznymi, przez co tytuł prezentuje się okazale i przyjemnie dla oka.

  Gra obsługuje modyfikacje i różnego typu fanowskie rozszerzenia. Produkcja wyposażona jest w edytor, z którego w trakcie tworzenia korzystali sami twórcy. Jego możliwości pozwalają na niemal praktyczne przebudowanie gry od podstaw – gracze mogą dodać nową zawartość, przemodelować interfejs, sztuczną inteligencję, balans, zasady.

  Wymagania sprzętowe:

  Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon 7900 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows XP/7/8/10

  Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
  Zarejestruj się za darmo TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!