Home Contacts

Gry

Ankieta

Jak oceniasz stronę

Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba

Popularne

  Kalendarz

  «    Maj 2024    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 

  Five Nights At Freddy's: Sister Location (2016) HI2U

  18-10-2016, 15:44 | Kategoria: PC | Wyświetleń:
  Download now

  Five Nights At Freddy's: Sister Location (2016) HI2U
  Angielska wersja językowa. Zamontuj, zainstaluj i graj.


  Five Nights At Freddy's: Sister Location (2016) HI2U

  Five Nights At Freddy's: Sister Location to wypuszczony na platformę PC Windows horror, będący produkcją poboczną w stosunku do cyklu Five Nights At Freddy's. Grę opracował niezależny deweloper Scott Cawthon, czyli twórca odpowiedzialny za wszystkie wcześniejsze odsłony marki.

  Zgodnie z tytułem, gra nie opowiada historii restauracji z Five Nights At Freddy's, ale innego lokalu. Należy on jednak do tej samej sieci i również w nim masowo wykorzystywane są animatroniczne maskotki. Na nieszczęście dla naszego bohatera, który zmuszony zostaje do spędzenia w tym miejscu kilku nocy, po zapadnięciu zmroku mechaniczne zwierzaki ożywają i rozpoczynają polowanie na każdą żywą istotę.

  Sister Location jest powiązane fabularnie z cyklem Five Nights At Freddy's, ale całość opracowano tak, aby znajomość tej serii nie była potrzebna do cieszenia się scenariuszem.

  Wydane na platformę PC Windows Five Nights At Freddy's: Sister Location to horror łączący elementy skradanki i gry logicznej. Naszym zadaniem jest dotrwanie do świtu. Nie jest to łatwe, gdyż po terenie budynku wałęsają się wrogo nastawione robotyczne maskotki. Naszym zadaniem jest ukrywanie się przed nimi, monitorowanie ich ruchów za pomocą kamer i zamykanie drzwi do naszej kryjówki w taki sposób, aby nie były nas w stanie dorwać. Cała zabawa – i trudność – polega na tym, że mamy ograniczony ogląd sytuacji i do dyspozycji tylko niewielką ilość energii elektrycznej, która musi nam wystarczyć na całą noc. Ważne jest więc odpowiednie zarządzanie działającymi na prąd drzwiami i systemem monitoringu. Kamery są stare i przekazują jedynie statyczne obrazy, aktualizowane co kilka sekund. W połączeniu ze szwankującym oświetleniem w całym lokalu powoduje to, że dostrzeżenie w porę zagrożenia nie należy do łatwych zadań. Dlatego trzeba postępować z rozwagą, planować swoje ruchy ze sporym wyprzedzeniem i być zawsze gotowym na improwizację.

  Wymagania sprzętowe:

  Rekomendowane: Intel Pentium 4 1.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD, 500 MB HDD, 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8/10
  Minimalne: Intel Pentium 4 1.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki Intel HD, 500 MB HDD, 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8/10

  Download now


  Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
  Zarejestruj się za darmo TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!