Home Contacts

Gry

Ankieta

Jak oceniasz stronę

Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba

Popularne

  Kalendarz

  «    Styczeń 2023    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Prison Architect Alpha 24c [PL]

  5-02-2016, 14:07 | Kategoria: PC | Wyświetleń:


  Prison Architect Alpha 24c [PL]


  Prison Architect Alpha 24c [PL]  Prison Architect to strategia ekonomiczna, w której zadaniem graczy jest zarzadzanie więzieniem. Grę opracowało niezależne brytyjskie studio Introversion, które ma na koncie produkcje takie jak Uplink, Darwinia czy Defcon.

  Gra pełnymi garściami czerpie z tytułów pokroju Theme Park, Dungeon Keeper i Dwarf Fortress. Gracze wcielają się w naczelnika nowego wiezienia. Zabawę rozpoczynamy od zaprojektowania placówki, a następnie naszym zadaniem jest zarzadzanie nią oraz jej rozbudowa. Oczywiście, zaraz po ukończeniu konstrukcji zaczynają pojawiać się pierwsi więźniowie i naszym obowiązkiem jest zadbać o ich potrzeby. Musimy m.in. nakarmić ich, zapewnić im dostęp do prysznicy oraz umożliwić spacery. Jednocześnie trzeba tez zatrudnić strażników do kontrolowania populacji skazańców.

  Ponadto, każde wiezienie potrzebuje sieci elektrycznej i elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Każdy dodatkowy przyjęty wiezieni zwiększa kwotę wpłacana każdego miesiąca na nasze konto, ale jednocześnie niesie za sobą wydatki. Dlatego przy wykonywaniu obowiązków musimy cały czas pamiętać o odpowiednim zbilansowaniu budżetu.

  Zamieszkujący placówkę skazańcy posiadają własne osobowości i sami decydują co robić w naszym wwiezieniu. Niektórzy okażą się karni i Będą trzymali się na uboczu, pracowali w kuchni lub trenowali na siłowni. Inni natomiast wykażą się tendencja do wywoływania bójek, w wyniku których strażnicy i współwięźniowie mogą nawet pożegnać się z życiem. Jeśli zaniedbamy przez długi czas potrzeby skazańców to ostatecznie doprowadzi to do wybuchu wielkich zamieszek. W takim wypadku regularni strażnicy często odmówią interwencji i będziemy musieli wezwać ciężko uzbrojone oddziały. Nie zabrakło również prób ucieczki. Autorzy nie zapomnieli również o systemie pozwalającym więźniom łączyć się gangi oraz organizować kontrabandę.


  Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
  Zarejestruj się za darmo TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!